ExpoBONDING

Targi Technologii Klejenia

Jesień 2021

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targóww 2019 zaufali nam:
 

 

 


 

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 edycji wydarzenia poświęconemu tematyce klejenia w przemyśle - Targach Technologii Klejenia ExpoBONDING, które odbędą się na jesień 2021 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.


 
Celem Targów ExpoBONDING jest stworzenie miejsca cyklicznego spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu.

Podczas Targów ExpoBONDING w 2018 roku odbyło się 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia organizowane przez Sieć Badawczą ŁUKASEWICZ - Instytut Spawalnictwa.

 

 
 
 
Do prezentacji podczas Targów zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów klejów przemysłowych, środków oczyszczania powierzchni oraz chemii przemysłowej, uszczelniaczy i żywic, pistoletów i narzędzi specjalistycznych, robotów i zrobotyzowanych linii klejących, osprzętu i narzędzi ręcznych, artykułów BHP.

 


 

Do odwiedzenia Targów zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, a w szczególności branży: automotive, tworzyw sztucznych, konstrukcji stalowych, kolejowej, budowlanej, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, elektrycznej, meblarskiej, opakowaniowej, przemysłu skórzanego, szklarskiej.