EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

18 - 20 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówW ostatnim czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i wyzwaniami. Mimo tych trudności, nasz Zespół Targowy nie spoczął na laurach: jesteśmy dla Was pełni pozytywnej energii i niczym niezmąconej chęci do pracy. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. 
 
Kolejny etap odmrażania gospodarki [link] potwierdził, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się ponownie podczas Targów w gronie braci łowieckiej i leśników! Dlatego zapraszamy do udziału w  6. edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting oraz 11. edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting.

Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki. Możemy tego dokonać wspólnymi siłami.
My – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy. Czekamy na Was! 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w 6. edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting oraz 11. edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting, które odbędą się od 18 do 20 września 2020r

EXPOShooting

 


W EXPOShooting i EXPOHunting 2019 wzięło udział 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. Na stoiskach wystawców pokazano ponad 60 premier i nowości, a na targowej scenie i w centrum konferencyjnym odbyło się prawie 60 wydarzeń towarzyszących. Na targach gościło blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec. 

 

 

 EXPOShooting 2019 w skrócie:


EXPOShooting

 

 

EXPOShooting to jedyna impreza w Polsce stworzona dla pasjonatów różnego rodzaju broni: pneumatycznej, palnej, czarnoprochowej, historycznej oraz kolekcjonerskiej. Udowodniliśmy, że strzelectwo to nie tylko interesująca dyscyplina sportowa, ale pasjonujące hobby dla każdego! Również fani łucznictwa, ASG i paintballu znaleźli tu coś dla siebie. Ci, w których żyłach płynie adrenalina, w specjalnych strefach tematycznych mogli razem z nami realizować swoje pasje w zakresie militariów i survivalu.
 

W tym samym terminie odbędą się również: