O nas

 

W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Pragniemy Państwa zapewnić, iż Zespół Expo Silesia podejmuje szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników naszych wydarzeń oraz opracowuje rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

 

Zasady bezpieczeństwa na targach w związku z epidemią COVID-19

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE dot. bezpieczeństwa na targach w związku z epidemią COVID-19.

 

Wprowadzane środki bezpieczeństwa dotyczą większości obszarów podczas pobytu na targach. Zostają wprowadzone nowe rozwiązania w zakresie organizowania przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online czy rejestracji online z podziałem na poszczególne dni. Istotną zmianę  stanowią zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny i dezynfekcji. Umożliwiamy Państwu  możliwość zakupu środków ochrony osobistej na terenie targów, zapewniamy odpowiednią ilości punktów do dezynfekcji rąk oraz odpowiednią obsługę medyczną przez cały czas wydarzenia.


Wszelkie oficjalne zalecenia dotyczące zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas organizacji wydarzeń targowych, wskazane przez instytucje i organy odpowiedzialne za Państwa bezpieczeństwo, są przez nas niezwłocznie wdrażane.

Opracowujemy także nowe formy promocji oraz poszerzamy grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki. Dokładamy wszystkich starań, aby targi były satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników.

Spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – robimy wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był dla Państwa udany i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych dla wszystkich czasach.


Czekamy na Państwa w Expo Silesia!