EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019

Już dziś dołącz do grona Wystawców! Upoluj najlepszą lokalizację!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"EXPOHunting - pasja w zgodzie z naturą

 

Zapraszamy do udziału w 10-tej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting! EXPOHuntinig to marka rozpoznawalna w całej Europie, a targi odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec. Nasi Wystawcy potwierdzają natomiast, iż właśnie tutaj zawierają najwięcej transakcji handlowych podczas spotkań B2B i B2C.

Poprzednie targi EXPOHunting zakończyły się ogromnym sukcesem! W targowej kniei swoją ofertę prezentowało 230 Wystawców z 8 krajów, reprezentujących blisko 400 światowych marek.  EXPOHunting 2018 odwiedziło ponad 13 tys. zwiedzających. Jubileusz zapowiada się równie imponująco!
 

EXPOHunting 2018 w skrócie:

EXPOHunting

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Nasi goście mogli wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach. Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania. Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentowali natomiast rynkowe premiery - w tym roku było ich ponad 60. To doskonały dowód na to, że rozpoczynając nowy sezon w łowisku, trzeba najpierw odwiedzić Sosnowiec.

 

EXPOHunting 2018 na celowniku:

 

 fotogaleria 1 , 2

 video

podsumowanie

 

 

EXPOHunting to przede wszystkim oferta broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabraknie  oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy może doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe. Targom towarzyszyć będzie 5. jubileuszowa edycja Targów EXPOShooting. [link] Tym samym tematyka ekspozycji poszerzona zostaje o propozycje dla osób zainteresowanych strzelectwem, militariami i survivalem.

 

Polowanie zaczyna się właśnie tutaj!