EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

16 - 18 marca 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"EXPOShooting - Targi z targetem na sukces!

 

Zapraszamy na czwartą edycję Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. To kolejne, obok EXPOGołębie, EXPOHunting i ExpoEXTREME targi z pasją realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. EXPOShooting odbędą się wraz z 9. edycją Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting [link]. Tym samym tematyka ekspozycji zostanie poszerzona o ofertę dla osób zainteresowanych kulturą łowiecką i wyprawami w teren. 

 

EXPOShooting to jedyna impreza w Polsce stworzona dla pasjonatów różnego rodzaju broni: pneumatycznej, palnej, czarnoprochowej, historycznej oraz kolekcjonerskiej. Udowodniliśmy, że strzelectwo to nie tylko interesująca dyscyplina sportowa, ale pasjonujące hobby dla każdego! Również fani łucznictwa, ASG i paintballu znaleźli tu coś dla siebie. Ci, w których żyłach płynie adrenalina, w specjalnych strefach tematycznych mogli razem z nami realizować swoje pasje w zakresie militariów i survivalu.

 


   
Poprzednia edycja EXPOShooting i EXPOHunting zajęła przestrzeń niemal całej hali naszego ośrodka, gdzie ponad 200 Wystawców przedstawiło ofertę niemal 400 światowych marek. Targi odwiedziło ponad 11 tysięcy osób.