Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Technologie klejenia po raz pierwszy w Polsce! 
(2017-11-02) wróć do strony głównej


W dniach 20-21 listopada firmy z zakresu klejenia przemysłowego po raz pierwszy w Polsce będą miały okazję zaprezentować własną ofertę i rozwiązania w ramach specjalistycznych Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING 2017. Nadrzędnym celem organizacji wydarzenia jest stworzenie miejsca cyklicznego spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Równolegle dzięki zaangażowaniu Instytutu Spawalnictwa odbędzie się 1. Międzynarodowe Seminarium „Klejenie w aplikacjach przemysłowych” organizowane przy współpracy z Instytutem Fraunhofera w Bremen.
Profesjonalistom reprezentującym branżę automotive polecamy zaplanowaną na dzień 21 Listopada Konferencję „Druk 3D w branży automotive”, w ramach której będę mogli zapoznać się z zaletami zastosowania skanowania, prototypowania i druku 3D w codziennych pracach produkcyjnych. W ramach Konferencji o swoich doświadczeniach i rozwiązaniach opowiedzą liderzy branży druku 3D, a nadzór nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia zapewni Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej jak również Centrum Druku 3D.
Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia Targów Zabezpieczenia Powierzchni SURFPROTECT oraz Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET, które odbędą się równolegle z powyższymi wydarzeniami.
Serdecznie zapraszamy!