REHexpo

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

20 - 21 kwietnia 2018

Dziękujemy za udział w targach!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Podczas targów Zwiedzający mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami m.in.:

 

 

 •  "CryoSpace - The Coolest Place on Earth"
  Kriokabina CryoSpace przeznaczona jest do bezpośredniego chłodzenia całego ciała z zastosowaniem pary ciekłego azotu poprzez ekspozycję na niskie (tzw. kriogeniczne) temperatury.
  Można było skorzystać z bezpłatnych zabiegów na stoisku CryoSpace
   
 •  Vibroterapia- normalizacja spastyki, budowanie napięcia mięśniowego, intensyfikacja terapii manulanej dzięki mechanostymulacji. Po więcej informacji zapraszała firma LIW Care Technology Sp. z o.o.
 https://www.exposilesia.pl/images/logo/logo_liw_bl.gif
 • Rytuał wave od wavebalance® został zdobywcą nagrody Wellness & Spa Innovation Award 2018 w kategorii Beauty & Body Care Treatments na tegorocznych Targach Beauty w Düsseldorfie. Wave to terapia, wellness i medytacja w jednym zabiegu, który daje efekt głębokiego relaksu oraz pobudza samo leczące siły organizmu. Fizjoterapeutka Manuela Sonntag stworzyła koncept terapeutyczny w oparciu o specjalne, podgrzewane łóżko wodne BalanceFloater® z systemem wibracji. Wykorzystanie do zabiegów wody, ciepła, fal akustycznych oraz terapii manualnych zostało docenione przez Niemiecki Związek Wellness-Deutscher Wellness Verband. Wavebalance® idealnie wpisuje się w filozofię holistycznych obiektów wellness & spa. Po więcej informacji zapraszała firma ARS System Sp. z o.o. Sp.k.

 

 • Prototyp gry rehabilitacyjnej z wykorzystaniem środowiska wirtualnego lub rozszerzonego, kamizelka oscylacyjna do drenażu dróg oddechowych, system monitorowania oddechu oraz pozycji ciała z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.
  Po więcej informacji zapraszał Uniwersytet Śląski w Katowicach