SIBEX

NOWOCZESNY DOM I OGRÓD

2 - 4 marca 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
 

BEZPŁATNY WSTĘP ORAZ PARKING DLA ZWIEDZAJĄCYCH

 


 

Godziny otwarcia Targów dla Zwiedzających:

2 marca (piątek) - 9:00 - 17:00
3 marca (sobota) - 9:00 - 17:00
4 marca (niedziela) - 9:00 - 17:00

 

Zapraszamy do udziału w 11. edycji Targów SIBEX 2018 Nowoczesny Dom i Ogród  organizowanych w dniach 2 - 4 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Targi SIBEX to prawdziwe święto budownictwa i wyposażenia wnętrz odbywające się corocznie wiosną w sosnowieckim Expo Silesia. W ramach ostatniej edycji ponad 8 000 zwiedzających zapoznało się z ofertą blisko 160 Wystawców reprezentujących 193 marki. Kolejna, tegoroczna edycja zapowiada się równie imponująco!

   
   
 

 W tym samym czasie odbędą się:

 


 

XIII Konferencja Naukowo-Techniczna
 
 "Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym"
 
 

W ramach Targów EkoCiepło mieszkańcy regionu będą mieli możliwość odwiedzenia punktów informacyjnych zaproszonych miast, w ramach których otrzymają informację i wnioski dotyczące   dofinansowania lub zwrotów kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji" z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej.


 
Kiermasz Ogrodniczy
 
Miłośników ogrodnictwa zapraszamy od odwiedzenia Kiermaszu Ogrodniczego towarzyszącego Targom Sibex, w ramach którego w atrakcyjnych cenach będą mogli zakupić sadzonki, byliny, cebulki i drzewka niezbędne przed zbliżającym się sezonem ogrodniczym. Nie zabraknie u nas również dekoracji i elementów małej architektury ogrodowej! 

               RELACJA Z  POPRZEDNIEJ EDYCJI TARGÓW SIBEX 2017 


 

 

Zapraszamy również na premierową edycję Targów:

 
 

Sibex 2018 - Nowoczesny Dom i Ogród w Częstochowie (7-8 kwiecień 2018)