Silesia 3DPrint

Forum Silesia 3DPrint

21 - 22 listopada 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Rejestracja uczestników konferencji "Druk 3D w branży Automotive."

Wypełnienie poniższego formularza i przesłanie do Expo Silesia Sp. z o.o. upoważnia do udziału w Konferencji "Druk 3D w branży Automotive", organizowanej w dniu 21 Listopada 2017r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu)

Wypełnij poniższy formularz i prześlij do Expo Silesia Sp. z o.o., a następnie wydrukuj otrzymane POTWIERDZENIE REJESTRACJI (wiadomość e-mail) i zabierz do okazania w punkcie obsługi uczestników konferencji w dniu wydarzenia. 

* pola wymagane

  

Imię: *

   

Nazwisko : *

   

Firma : *

   

Stanowisko : *

   

Nr. telefonu : *

   

e-mail : *

   
 


Administratorem danych osobowych jest Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu. Adres: ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec; nr KRS: 0000252032. Dane osobowe będą przetwarzane w celach wskazanych powyżej. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia, a także żądania ich usunięcia.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia, a także żądania ich usunięcia (adres e-mail: zwiedzajacy@exposilesia.pl)