SilesiaKOMUNIKACJA

Targi Transportu Publicznego

24 - 25 kwietnia 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Serdecznie zapraszamy do udziału w 10 jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA, które odbędą się w dniach 24-25 kwietnia 2018 roku.
 

Mając na uwadze kierunki  rozwoju branży, a także stale rosnące zainteresowanie jednostek samorządu terytorialnego oraz firm przewozowych nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami z zakresu transportu publicznego, w ramach przyszłorocznych Targów SilesiaKOMUNIKACJA zorganizowana zostanie Strefa Ekologicznego Transportu, celem której jest prezentacją m.in. rozwiązań z zakresu autobusów hybrydowych, elektrycznych, paliw alternatywnych, inteligentnych systemów transportowych, przyczyniających się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, poprawy jakości powietrza nad miastami, a także usprawnienia zarządzania ruchem miejskim.

 

SilesiaKOMUNIKACJA to dynamicznie rozwijające się i największe wiosenne wydarzenie dla branży w południowej Polsce. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z bogatym programem wydarzeń towarzyszących SilesiaKOMUNIKACJA stała się ugruntowaną platformą wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od lat wspierają najważniejsze firmy przewozowe i instytucje branżowe z terenu województwa śląskiego.
 

 
 
 KONFERENCJA:
 
 
   „Transport niskoemisyjny w Górnośląsko - Zagłebiowskiej Metropolii plany i przykłady wdrożenia gazomobilności i elektromobilności ”.
 
 
ORGANIZATORZY:
 
 
   
 
PATRONAT MERYTORYCZNY NAD KONFERENCJĄ:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

    

W tym samym czasie odbędą się:

 

SilesiaCOACHEXPO to przedsięwzięcie dedykowane dla instytucji oraz firm działających w transporcie międzymiastowym i turystycznym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami, usługodawcami, producentami czy firmami przewozowymi, związanymi z transportem turystycznym.

 

MotoSerwis Expo   to salon wyposażenia warsztatów, w którym wystawcy zaprezentują bogatą ofertę wyposażenia warsztatów, części i akcesoriów, narzędzi, pneumatyki oraz elektroniki. Nie zabraknie również nowinek technicznych oraz profesjonalnych rozmów biznesowych.