Silesia Property Expo

Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości

29 - 30 maja 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

Zapraszamy do udziału w premierowej edycji Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo organizowanego w dniach 29-30 maja 2019r. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca prezentacji technologii i rozwiązań niezbędnych dla sprawnego budowania, modernizowania oraz funkcjonowania nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe, usługowe jak i przemysłowe.

 

Do prezentacji w ramach Silesia Property Expo zapraszamy m.in.: producentów oraz dystrybutorów: wind, urządzeń i systemów grzewczych, wentylacji i klimatyzacji, materiałów z zakresu termomodernizacji, systemów bezpieczeństwa i dostępu, przeciwpożarowych, oprogramowania do obsługi nieruchomości, a także firmy instalacyjne, sprzątające, agencje ubezpieczeniowe oraz prawne.    


Zaproszenie do odwiedzenia wystawy otrzymają m.in: prezesi oraz dyrektorzy ds. technicznych spółdzielni mieszkaniowych, zarządcy nieruchomości, przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych, deweloperzy, dyrektorzy ds. technicznych zakładów przemysłowych, zarządcy nieruchomości komunalnych.