SteelMET

Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów

21 - 22 listopada 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 
X Forum Stali Nierdzewnych
 
 
Stal nierdzewna – nowoczesny materiał uniwersalny.

Forum Stali Nierdzewnych, organizowane corocznie przez redakcję czasopisma Focus Nierdzewne, na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Dziesiąta edycja spotkania odbędzie się   22 listopada, w Expo Silesia w Sosnowcu, tym razem po raz pierwszy jako wydarzenie towarzyszące targom SteelMET, ExpoBONDING, SURFPROTECT, 3DPrint i ExpoOPAKOWANIA.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie: „Stal nierdzewna - nowoczesny materiał uniwersalny”.Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców                 i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce i w Europie.
 
Forum to spotkanie ludzi biznesu, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wymienić poglądy i najświeższe informacje rynkowe oraz technologiczne. Jest to platforma dyskusji w ścisłym i wyselekcjonowanym gronie ekspertów z własnego środowiska. Goście uczestniczą nie tylko w ciekawych sesjach wykładowych, popartych prezentacjami multimedialnymi, ale także w indywidualnych dyskusjach i rozmowach kuluarowych.

Poza uczestnictwem w ramowym programie Forum jest możliwość bezpłatnego wstępu na targi     i  zwiedzenia wystawy. To niezaprzeczalnie dodatkowa zaleta tegorocznej imprezy branżowej.

Na Forum poruszane są zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej na rynku stali nierdzewnych, aktualnych trendów, ale przede wszystkim innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowań, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w przemyśle. Tradycyjnie, prelegentami będą zarówno przedstawiciele środowiska naukowego, m.in. z Instytutu Spawalnictwa (dr inż. Jerzy Niagaj), Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej (dr inż.Zbigniew Brytan), jak również eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających lub wykorzystujących w produkcji stal nierdzewną, a także świadczących usługi komplementarne dla branży m.in.: Air Jurkowscy Architekci, Aperam, Chimimeca, itp.


Wydarzenie będzie wspierane przez m.in. przez partnerów merytorycznych: Chimimeca Polska, Stappert Polska , partnera technicznego – Lexus Katowice oraz partnerów medialnych: Biuletyn Instytutu Spawalnictwa, portal „Staleo.pl” oraz „Stal Metale & Nowe Technologie” wydawnictwa Elamed.

Przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularz online w zakładce `Zgłoszenie` lub na adres e-mail: m.knapik@focus-nierdzewne.com
 
Zapraszamy!